Вуличний інфрачервоний газовий обігрівач уличный газовый инфракрасный обогреватель Italkero

(C) 2001-2018, Фірма Гросс, Київ, Україна. Дизайн:

Головна  Сейфи  Сейфи офісні  Архівні  Шафи одягові  Шафи бухгалтерські  Дивани  Контакти

Фирма Гросс лого

УСІ ЦІНИ БЕЗГОТІВКА

 з ПДВ

АКЦІЯ !

При придбанні товарів на суму від 1000 грн. знижка на сейфи та шафи вир-во Україна - 5% на рік.

Архівні та канцелярські шафи асортимент ціни Шафи бухгалтерські Меблі для майстерень Київ асортимент ціни Дивани та офісні дивани, виробництво диванів під замовлення Київ Шафи одягові гардеробні асортимент ціни Київ Файлові картотеки асортимент ціни Офісні сейфи та сейфи для офису асортимент ціни Київ (044) 228-44-56
Магазин цены товары ассотримент Фирма Гросс

Металеві офісні меблі Litpol

Підприємство з обмеженою відповідальністю LITPOL - це один з лідерів серед виробників меблів з металу на європейському ринку. LITPOL відома з 1989 року як самостійна фірма з французьким капіталом, що виробляє і продає як на вітчизняному ринку, так і за кордоном меблі для офісу, меблі соціально-побутового призначення та меблі для майстерень. Колектив спеціалістів, які постійно підвищують свою кваліфікацію, набуті ними знання і досвід дозволяють запропонувати споживачу широкий асортимент виробів:


меблі для офісу: металеві шафи, картотеки, столи, пересувні стелажі;

меблі соціально-побутового призначення: шафи для одягу, роздягальні, підставки для шаф;

меблі для майстерень: столи для їдалень, шафи і шафки для майстерень, стінки для інструментів, стелажі для складських приміщень;

медичні меблі - широкий асортимент металевих меблів для медичних закладів.


Висока якість виробів і професіоналізм колективу знайшли своє підтвердження в отриманому на початку 1998 року сертифікаті відповідності з міжнародним стандартом якості ISO 9001.


Якість виробів і економічну привабливість запропонованої продук - ції оцінили покупці в Польщі, а так само на ринках західної Європи (Франція, Німеччина, Швеція, Бельгія, Нідерланди, Данія), і східної Європи (Україна, Росія, Литва, Білорусь). За межі Польщі експортується близько 60% продукції.


Металеві шафи LITPOL пропонують найбільш економічне і універсальне рішення зберігання документації різного типу і сучасних вимог файлинга. Всі шафи виготовляються з високоякісної сталі і мають привабливий дизайн. Картотечні шафи дозволяють забезпечити ідеальний порядок серед документів і картотек. Вони мають ящики із спеціальним обрамленням, пристосованим для підвішування картотек чи підвісних папок стандартного розміру.


Ящики висуваються на телескопічних кулькових направляючих повністю і гарантовані від випадання. Шафи мають спеціальний механізм, що дозволяє висунути тільки один ящик, що охороняє шафа від випадання. Закриваються на центральний барабанний замок, який блокує всі ящики. Вантажопідйомність кожного ящика близько 60 кг.


Металеві шафи для зберігання креслень, карт та технічної документації гарантує безпечний і впорядкований зміст цих матеріалів. Вони дають можливість зберігання форматів А0/А1.


Шафи LITPOL індивідуального користування поставляються в різноманітних вико - нениях з різними розмірами відсіків. Відсутність виступаючих кріпильних болтів, "чисті лінії" екстер'єру з плоскою лицьовою поверхнею, плавні і безшумні в роботі шарнірні пальці з пластмасовими підшипниками, наскрізна вентиляція, широкий тримач іменний таблички і посилення дверей - роблять їх незамінними в спортивних клубах, басейнах, на заводах, в школах, в лікарнях і магазинах.

Металеві гардеробні шафи, шафи одежні, локери Литпол Медицинская мебель Литпол

Металеві картотечні шафи LITPOL дозволяють забезпечити ідеальний порядок серед документів і картотек. Вони маю ящик із спеціальним обрамленням, пристосованими до завешиванию картотек або висячих папок станартного розміру. Ящики в таких шафах висуваються на телескопічних кулькових направляючих повністю і, завдяки спеціальному пристрою, гарантовані від випадання.


Для запобігання від перекидання такі металеві шафи мають спеціальний механізм, що дозволяє висунути тільки один ящик в один момент часу.

Картотека закривається на централный барабанний замок, який блокує всі ящики. Вантажопідйомність кожного ящика близько 60 кг.


Металеві шафи для одягу від фірми LITPOL дозволяють естетично і функціонально оснастити соціально-побутові приміщення працівників.


Разнобразие асортименту моделей і забарвлення дає можливість реалізувати вимоги під будь-який офіс.


Ми реалізуємо шафи LITPOL складаються з однієї, двох, трьох, чотирьох частин. У кожній з них може перебувати простінок, яким можна захистити робочий одяг від повсякденного. Наші шафи можуть бути з ніжками (збільшується висота 140 мм) або без ніжок. Шафи без ніжок можна поставити на підставках з місцем для сидіння, що дозволяє працівникам зручно переодягнутися.


У дверях шаф для одягу знаходиться віддушина, яка надає можливість циркуляції повітря в шафах. Для обмеження доступу сторонніх осіб шафи оснащені замками або преспособлениями для встановлення висячого замка.


Розмір підстав відповідає розмірам шаф LITPOL. Одинарне підстава дозволяє розмістити шафи в ряд, а подвійне дає можливість поєднати шафи задніми стінками і має два місця для сидіння перед шафами. Місця для сидінь виготовляються з листяних порід дерева і покриті безбарвним лаком.


Гарантована європейська якість всіх виробів.

Металеві гардеробні шафи, шафи одежні, локери Литпол Металлическая офисная мебель Litpol Firm Gross, Kiev Ukraine - safes, metal furniture, office furniture, sofas, armchairs Фірма ГРОСС - металеві меблі, дивани, шафи гардеробні Киів